banner
Hakkımızda
Hakkımızda

BİZ KİMİZ?
                       Firmamız 2006 yılında ilk göz ağrımız olan ve birçok başarıya imza atmış Başarı kartuş olarak kurulmuş, daha sonra 2010 yılında; İthalat, ihracat ve hedef büyütme, müşterilerimize kaliteli ürünleri daha uygun fiyata temin etme amacıyla, MEVA TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ. olarak şirketleşmiştir. 2019 yılında Yazgan Büro makineleri Ltd. şti.'ne ait inkjet yazıcı mürekkebi, pasta yazıcısı gıda mürekkepleri üretimini bünyesine katıp, Türkiye'de tek yerli mürekkep üreticisi olmuştur. Ar-ge çalışmaları ile, günümüz teknoloji baskı çözümlerine uygun üretimle, markasına yeni ürünler katarak dünya pazarında yerini almaktadır. Ürettiği ürünleri Perfection marka ile Birleşik Krallık, Amerika, Rusya, Asya ve Avrupa  ülkelerine ihraç etmektedir.


* Dijital yazıcı mürekkeplerimiz müşterilerimizin kritik istek ve ihtiyaçları doğrultusunda özenle üretilir. Dijital yazıcı mürekkeplerimizi kullanmakta olan müşterilerimizin en önemli isteklerine:
 
  • * Üstün kalite ve istikrar sunarak tekrarlanabilirliği maksimuma çıkararak,
  • * Benzersiz formülasyon ile kafaya zarar verme riskini ortadan kaldırarak,
  • * Yüksek doygunlukla renk verimini arttırıp keskin ve bleeding-free baskı süreci sağlayarak,
  • * Rakiplerine kıyasla kafa tıkanması riskini ortadan kaldırıp kafa ömrünü uzatarak,
  • * Her çeşit kafaya birçok farklı ürün sunarak,
  • * Yüksek hızda baskıya uygun, bantlanma problemi yaratmayan baskı boyaları üreterek,
 
   cevap vermeye çalışıyoruz.
 
  • Kafa tıkanmalarına son! Üst düzey arıtma ve süzgeçleme proseslerimiz sayesinde çok küçük partikül boyutları elde edebiliyoruz. Ürünlerimiz kafa ömrünüzü uzatmak üzere tasarlandı. Siz de baskı işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin!

www.kartusplaza.com.tr online alışveriş sitemiz 2009 yılından beri hizmetlerine tek bir müşteri şikayeti almadan devam etmektedir.